2018 dilekleri…

2017 yılını nasıl geçirdiniz bilmiyorum ama  birkaç saat sonra içinde yaşamaya başlayacağımız 2018 yılı için ben her şeye rağmen umutlu olmak istiyorum.

Yeni yılda daha fazla kitap okumak, insanlarla daha fazla vakit geçirmek, sinema ve tiyatroya daha fazla zaman ayırmak, kısa seyahatlere çıkmak gibi ruhuma iyi gelecek etkinlikler planlamaktayım. Bakalım ne kadarını başarabileceğim. Teknik bir arıza olmazsa tabi…

2018 yılı;  sağlıklı, şanslı, bol neşeli, mutlu sofralı, huzurlu, sevgi dolu, dostlarla paylaşılan değerli anları olan, rengârenk açan çiçekli, pırıl pırıl bir gökyüzüne sahip, bol bereketli, hayırlı haberlerle dolu, bol seyyahatli, bayram tadında kavuşmaları olan, mutlu çocukları göreceğimiz, gülen yüzlerle dolu, streslere kapalı bedenli, ruh sağlığımızın ayarında olduğu,  cüzdanlarımızın hiç boş kalmadığı, bol şükürlü, facebooklu, instagramlı, bol “like” lı, geliri giderinden fazla, elemsiz kedersiz, birlik ve beraberlikle, dedikodusuz, kilonuz kararında, çaylı kahveli şerbetli, iyi ki bunları yaşadım, iyi ki bunları yaptım diyerek, kendinizi çok sevdiğiniz, ışıl ışıl parladığınız, internetli ve  umut dolu bir yıl olsun.

Ben eksik yazmışımdır. Gerisini siz tamamlayın :)

 

Oya ENGİN, 31 Aralık 2017, İstanbul

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.